Poznaj nasz sprzęt

Zobacz, jakiego sprzętu używa firma Czyste Lokum do świadczenia kompleksowych usług sprzątających w Twoim domu, biurze, sklepie.

             

Poznaj nasze wyspecjalizowane środki czystości renomowanych firm Kleen oraz Tersus, które wprowadzą idealną czystość!

Realizacje zleceń

Zachęcamy do obejrzenia realizacji naszych zleceń w Galerii! Bo cóż jest lepszą wizytówką firmy niż solidnie wykonana praca i zadowolenie Klienta?

 

Oferta usług sprzątających

Firma Czyste Lokum oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi porządkowe oparte na wysokiej jakości środkach czystości, nowoczesnym sprzęcie oraz niekończących się chęciach współpracy. Zapewniamy kompleksowe sprzątanie obiektów mieszkalnych, jak i biurowych czy obiektów oświaty na terenie powiatu cieszyńskiego oraz bielskiego. 
 

Rzetelność, sumienność oraz zaangażowanie w swoją pracę daje efekt nienagannie czystego domu, mieszkania czy też biura. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę usług porządkowych naszej firmy sprzątającej:

 

Sprzątanie domów i mieszkań

Firma Czyste Lokum oferuje sprzątanie domów w Skoczowie, Cieszynie oraz sprzątanie mieszkań. Solidność, zaangażowanie oraz wysokiej jakości sprzęt i środki czystości doprowadzą do idealnej czystości Twoje wnętrze.

sprzątanie domów, mieszkań - zobacz ofertę

 

Sprzątanie obiektów użytkowych

Nasza firma z przyjemnością przyjmuje zlecenia również w przedsiębiorstwach i niewielkich firmach. Usługi sprzątajace możemy wykonywać w biurach, przedszkolach, sklepach czy magazynach, używając świetnych środków czystości i przy pomocy specjalistycznych sprzętów.

sprzątanie biur, sklepów, szkół - poznaj ofertę

 

Sprzątanie po imprezach

Chcesz przygotować swój dom na przyjazd Gości z okazji ważnego jubileuszu? Obawiasz się, że nie zdążysz z przygotowaniami? Zgłość się do nas! Oferujemy usługi porządkowe zarówno przed, jak i po imprezach okolicznościowych. Pomożemy się Wam przygotować bądź posprzątać po urodzinach, ślubie, komunii, chrzinach, wieczorze kawalerskim bądź panieńskim.

sprzątanie po imprezach - zobacz ofertę

 

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to nie lada wyzwanie. Pełno kurzu, rozmaitych pyłów i śmieci. Teraz już nie jest to problem - zgłoś się do naszej firmy, a to my zajmiemy się sprzątaniem po remontach! Oferujemy zaangażowanie, indywidualnie dobrane środki czystości oraz odpowiedni sprzęt.

sprzątanie po remoncie - poznaj ofertę

 

Pranie dywanów, pranie wykładzin

Plamy na dywanie bądź wykładzinie, poszarzałe kolory, nieprzyjemny zapach - czy któryś z tych elementów opisuje stan Twojego dywanu i wykładzin? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z nami - pomożemy doprowadzić Twoje wnętrze do doskonałej czystości! Oferujemy pranie dywanów specjalistycznymi środkami czyszczącymi oraz czyszczenie tapicerki meblowej.

pranie dywanów, pranie wykładzin - zobacz ofertę

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Twój samochód aż prosi się o posprzątanie, a Ty nie masz na to czasu? Ten problem może rozwiązać firma Czyste Lokum! Jak? Wystarczy, że zadzwonisz bądź wyślesz maila, omówimy zlecenie i przejdziemy do czynu - czyszczenie tapicerki samochowej w Skoczowie, Cieszynie, Ustroniu, mycie auta - wszystkim się zajmiemy.

czyszczenie tapicerki samochodowej - poznaj ofertę

 

Dezynfekcja parą

Ta oferta firmy Czyste Lokum przeznaczona jest do kazdego pomieszczenia. Dezynfekcja parą jest jednak szczególnie polecana alergikom, bowiem gorąca para eleminuje roztocza, większość bakterii i innych drobnoustrojów, które odpowiadają za wiele uczuleń i alergii.

dezynfekcja parą - zobacz ofertę

 

Opieka nad grobami

Przyczyny zdrowotne, mieszkanie na drugim końcu kraju uniemożliwają często odwiedzanie grobów bliskich i zadbanie o nie? Skorzystaj z naszej usługi opieki nad grobami, zleć wykonanie konkretnych usług porządkowych, a resztą zajmie się nasza firma Czyste Lokum.

opieka nad grobami - poznaj ofertę

 

Już dziś zapoznaj się z naszym cennikiem. Chcemy jednak zaznaczyć, iż każde zlecenie (cykliczne bądź jednorazowe) jest rozpatrywane indywidualnie, aby spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby Klienta. W razie pytań bądź chęci rozpoczęcia współpracy, serdecznie zapraszay do Kontaktu z naszą firmą.