Potrzebujesz pomocy w uporządkowaniu Twojego domu?

Nie lubisz myć okien bądź kosić trawnika?

Zrobimy to za Ciebie!

Czyste Lokum to profesjonalna firma sprzatająca w miejscowościach: Skoczów, Cieszyn i okolice. Już dziś skontaktuj się z nami w celu omówienia zlecenia dla nas. 

+48 797 660 855

Kompleksowe usługi porządkowe

czyszczenie tapicerek

sprzątanie po remontach

 

Czystość to nasza specjalność!

 

Realizacje zleceń

Zachęcamy do obejrzenia realizacji naszych zleceń w Galerii! Bo cóż jest lepszą wizytówką firmy niż solidnie wykonana praca i zadowolenie Klienta?

 

O firmie Czyste Lokum

Czyste Lokum to nowa firma sprzatająca działająca e Skoczowie, Cieszynie i okolicach, , która świadczy kompleksowe usługi porządkowe. Sprzątanie mieszkania, domu, lokalu po imprezie okolicznościowej, dezynfekcja parą czy czyszczenie tapicerek - te oraz wiele innych usług porządkowych można znaleźć w naszej ofercie. 

 

Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta - to ono sprawia, że nasza praca jest satysfakcjonująca! Profesjonalne środki czystości, nowoczesny sprzęt oraz zaangażowanie jest gwarancją, iż nasze usługi porządkowe są usługami wysokiej jakości. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci chętnie powracali do składania nam zleceń, bowiem to jest najlepsza ocena naszej rzetelnej pracy - zaufanie stałego Klienta. 

Jeśli jednak szukają Państwo firmy do doraźnej pomocy w porządkach, takich jak porządki świąteczne - również zachęcamy do kontaktu i nawiązania jednorazowej współpracy.

 

Do  każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie używając wysokiej jakości sprzętu, jak również środków czystości. Jesteśmy firmą solidną, kompetentną i godną zaufania. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Czyste Lokum. Oferowane przez naszą firmę usługi porządkowe wykonujemy na terenie powiatu bielskiego oraz cieszyńskiego, w miejscowościach: Skoczów, Cieszyn, Ustroń oraz okolice.

 

Usługi firmy Czyste Lokum oferujemy Państwu zarówno w ramach stałej współpracy, jak i przy jednorazowych zleceniach.