Potrzebujesz pomocy w uporządkowaniu Twojego domu?

Nie lubisz myć okien bądź kosić trawnika?

Zrobimy to za Ciebie!

Czyste Lokum to profesjonalna firma sprzatająca w miejscowościach: Skoczów, Cieszyn i okolice. Już dziś skontaktuj się z nami w celu omówienia zlecenia dla nas. 

+48 797 660 855

Kompleksowe usługi porządkowe

czyszczenie tapicerek

sprzątanie po remontach

 

Czystość to nasza specjalność!

 

Galeria

Galeria naszej strony internetowej będzie podzielona na pewne sekcje. Zależy nam na tym, aby ta strona była dla Państwa informacją oraz wizytówką naszej firmy, dlatego pragniemy na niej przedstawiać to, co w niej najlepsze - świetny sprzęt do kompleksowych usług sprzątających oraz  nasz profesjonalizm w formie wykonanych już zleceń.

 

Chcemy Państwu przedstawić nasz sprzęt oraz środki czystości, których będziemy używać podczas wykonywania zleceń. Chcemy również przedstawiać galerie "przed i po", które będą najlepiej obrazowały naszą solidną pracę i wysokiej jakości usługi.

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią firmy Czyste Lokum ze Skoczowa, która jest podzielona na 2 grupy:

Sprzęt do kompleksowych usług sprzątających

Wysokiej jakości sprzęt firmy Numatic, który gwarantuje czystość w każdym domu, biurze czy sklepie. Używamy środków czystości Kleen i Tersus.

poznaj sprzęt do usług porządkowych

Realizacje usług sprzątających

Kompleksowe usługi sprzątające w domu, biurze, sklepie czy magazynie. Świadczymy także usługi: pranie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej oraz samochodowej i wiele innych.

zobacz usługi sprzątające firmy Czyste Lokum